Podziękowania

 
Dziękujemy wszystkim Fundacjom, Instytucjom, Firmom, Osobom prywatnym, które wsparły finansowo rehabilitację Jasia. To dzięki waszej pomocy, chociażby najmniejszej cegiełce jest nadzieja, że będzie lepiej.

To dzięki waszej otwartości i zrozumieniu potrzeby pomocy Jaś osiągnął już w tej chwili to, czego nie osiągnąłby sam z powodu swej choroby. Nie ma takich słów, które by wyraziły uczucia kiedy ktoś pomaga ot tak bezinteresownie.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że odpowiedzieliście pozytywnie na nasze apele o pomoc finansową.

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazując 1% podatku wybrali właśnie ten cel, którym jest rehabilitacja naszego synka Jasia. Wiemy, że osób, które potrzebują tego wsparcia jest wiele.

Dziękujemy, że jesteście z nami, że nas wspieracie, bo każdy gest wsparcia bardzo się liczy.

Dziękujemy najbliższym, rodzinie, znajomym i nieznajomym, wszystkim tym, którzy zaangażowali się w pomoc w rozpowszechnieniu wizytówek z prośbą o przekazanie 1% podatku. Bez Waszego wsparcia byłoby nam o wiele trudniej pozyskać środki na rehabilitację Jasia.

Dziękujemy lekarzom, którzy pomogli nam w ustaleniu trafnej diagnozy.

Dziękujemy terapeutom, którzy pomagają Jasiowi pokonywać kolejne etapy rozwoju. Dziękujemy za zaangażowanie w pracę z Jasiem i za słowa wsparcia.

DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁYCH SERC !

Danuta, Dariusz i Jaś Baumann


Dodaj komentarz