Prosimy pamiętajcie o Jasiu wypełniając swoje roczne rozliczenia podatkowe

jasiu_wizytowka_2016Bardzo dziękujemy Panu Robertowi Koniec za publikację naszej prośby o 1% podatku na rehabilitację Jasia na portalu informacyjnym http://www.kcynia.info Oto pełna treść tego artykułu.

Prosimy pamiętajcie o Jasiu wypełniając swoje roczne rozliczenia podatkowe. – piszą do naszej redakcji Rodzice małego Jasia. Wasza pomoc to dla Jasia większe możliwości rozwoju. U Jasia każdy postęp choćby najmniejszy wymaga wiele pracy, zaangażowania, wytrwałości, cierpliwości, wiedzy i umiejętności. Jako mama staram się ze wszystkich sił pomóc Jasiowi osiągnąć najwyższy możliwy dla niego poziom rozwoju. Oboje z mężem staramy się dać Jasiowi to co możemy. Ten kto zna chorobą Jasia i ten kto zna Jasia wie ile trzeba sił aby zmierzyć się z nią na co dzień i z wyzwaniami jakie ze sobą niesie. Wierzę, że rehabilitacja i codzienna praca będzie przynosiła efekty i wierzę, że nie będziecie obojętni i wesprzecie Jasia swoim 1% podatku.

Nasz synek w ciągu swojego dotychczasowego, choć jeszcze niedługiego życia pokazał nam, że warto pokonywać swoje ograniczenia i nie poddawać się trudnościom. Kiedy wydaje się, że nie ma szans, że nie ma nadziei to właśnie wtedy wiara czyni cuda, że każdy maleńki kroczek to zdobycie kolejnego szczytu.

Jaś potrzebuje wielu kosztownych rehabilitacji, terapii, turnusów rehabilitacyjnych, sprzętów i pomocy rehabilitacyjnych i terapeutycznych aby móc się rozwijać, aby móc zdobywać swoje kolejne szczyty rozwojowe. Jaś pokazał nam również jak potrafi zjednywać sobie ludzi swoim uśmiechem, takim szczerym, ufnym, dziecięcym.Bardzo rzadko zdarza się, że ktoś przechodzi obojętnie wobec jego szczerego uśmiechu.

Bardzo chcielibyśmy zapewnić Jasiowi dalszą intensywną i wielospecjalistyczną rehabilitację dlatego prosimy o wsparcie.

1% podatku wydaje się niewielkim udziałem, ale dla Jasia każda pomoc bardzo się liczy.
Wszystkim wspierającym rehabilitację Jasia jesteśmy ogromnie wdzięczni:
Danuta, Dariusz i Jasiu Baumann


http://kcynia.info/17901-2/